začátek stránky ↓ skok na navigaci

Databáze zdrojových kódů

pascaltools.wz.cz > databáze

Účelem této stránky je sdružovat všechny zajímavé zdrojové kódy vytvořené v programovacím jazyce Pascal. Všechny zdrojové kódy můžete dále modifikovat a používat k libovolným účelům. Níže najdete popsaná pravidla, které je nutno dodržet pokud chcete přidat svůj vlastní kód.

Databáze zdrojových kódů

SouborPopis
life.pasProgram simuluje Conwayovu hru Life.
had.pasKlasická hra Had, tak jak ji znáte z mobilních telefonů.
kostky.pasMůžete si hrát s kostky nebo s čísly
noname.pasJednoduchá hra. Chytejte písmeno X dokud nenasbíráte 100 bodů.
1

Pravidla pro přidání

Do této databáze můžete sami přidávat své vlastní zdrojové kódy. K vložení použijte formulář uvedený níže.

Z důvodu zamezení spamování bude Váš zdrojový kód odeslán na můj email ke kontrole. O vložení Vašeho kódu se budu snažit rozhodnout do tří pracovních dnů.

Nevkládejte prosím kódy, které nejsou vašim autorským vlastnictvím, ani zdrojové kódy k banálním programům typu, výpočet druhé mocniny, atd.. Autor těchto stránek v žádném případě nenese zodpovědnost za škody způsobené zařazením zkopírovaného zdrojového kódu. Odesláním formuláře potvrzujete, že souhlasíte se všemi uvedenými podmínkami a že nebudete na poskytnutý zdrojový kód uplatňovat v budoucnosti jakékoli nároky. Vámi poskytnutý zdrojový kód bude zpřístupňen třetím osobám, které s ním budou moci libovolně nakládat podle svých potřeb, nikoli však jej vydávát za své duševní vlastnictví.

Pokud by jste měli pochybnosti o splnění podmínek u některého z uvedených zdrojových kódů, nebo by jste měli nějaký další dotaz, kontaktujte mě.

 Přidat zdrojový kód: RSS kanál databáze

Nově přidané zdrojové kódy můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

hlavní navigace ↑ skok na začátek stránky